Zákaznické reference

Hodnocení od našich zákazníků

„Nechala jsem si u Vaší firmy  provést  pokládku podlahové krytiny . Mnohokrát Vaší firmě děkuji jmenovitě panu Pavlovi Chvojkovi a montážníkům Čížkovi a Maršíkovi. Odvedli všichni tři profesionální práci  a my vám všem za to moc děkujeme. Nyní si u Vás necháváme ještě položit naší kuchyň.“

Mnoho úspěchů do dalších let přejí manželé Foltovi.

 

Skvělá práce, naprostá spokojenost.

Rád bych tímto poděkoval Vašemu pracovníkovi panu Chvojkovi za profesionální a skvělý přístup při přípravě a vedení zakázky výměny koberců a čistící zóny v našem pensionu SILVA. Parta vedená panem Švecem odvedla skvělou a kvalitní práci, poradila se všemi složitostmi naší zakázky a dokonce zakázku v objemu několika stotisíc Kč dokončila o jeden den dříve než bylo dohodnuto. S takovým pracovním nasazením, souhrou týmu a kvalitou odvedené práce doplněnou ochotným přístupem a skvělou komunikací se v současné době člověk setká málokdy. Za nás naprostá spokojenost a jednoznačné doporučení.ce doplněnou ochotným přístupem a skvělou komunikací se v současné době opravdu člověk setká málokdy. Za nás naprostá spokojenost a jednoznačné doporučení.

Radek Vales, Penzion SILVA

 

Výborná spolupráce s Koberci Trend a to již po několikáté. A hlavně velká pochvala patří panu Chvojkovi, který je vždy velice milý a ochotný a vždy vyjde vstříc. Za naší firmu velká spokojenost. Děkuji.

Kateřina Grossová

 

Naprostá spokojenost! Cena, rychlost kvalita! Vše super. Náš hotel v Praze 6 má pomalu díky koberců od firmy Trend mnoho spokojených klientů.

Lukáš Zicha

 

Skvěla domluva a ochota, vždy vše perfektně uděláno. Opravdu mohu doporučit. Jen díky nim se naši hosté cítí jako doma. Za cely hotel Meda, dekujeme.

p. Konopásek, Hotel Meda

 

Děkuji moc za výbornou spolupráci s p. Chvojkou od objednání až po realizaci. A za perfektní a rychlé položení koberců p. Maršíkem a p. Mitrem v zámku Lány. Děkuji.

Michaela Buláková, Zámek Lány

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz