Doprava a platba

Způsoby platby

Platbu za zboží, je možné provádět následujícím způsobem:
1. Převodem - po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

Způsoby dopravy

Dopravu zboží probíhá následujícím způsobem:

Zásilková společnost Toptrans pro metrážové koberce (doručení rozměrných zásilek v rámci ČR) – 699 Kč (včetně DPH)

Zásilková společnost Toptrans pro kusové koberce (doručení rozměrných zásilek v rámci ČR) – 199 Kč (včetně DPH)

Obvyklá dodací lhůta: 5 pracovních dnů pro metrážové zboží 

Toptrans doručí Vaši zásilku po celé ČR do 24 hodin od doručení informace o odeslání objednávky z našeho skladu (do dodací lhůty se nepočítají dny pracovního volna a pracovního klidu). O této skutečnosti budete informováni emailem. V den doručování budete informováni SMS zprávou a v den expedice obdržíte podrobný email s číslem balíku a datem doručení.

Zásilky jsou doručovány na dodací adresu v pracovní den mezi 8:00 – 18:00 (přesný výběr hodiny doručení bohužel není možný).

V případě neúspěšného pokusu o doručení zásilky Vám bude řidičem zanechán vzkaz s číslem přepravního listu a telefonním číslem na dispečink. Po kontaktování dispečinku si pak můžete domluvit detaily dalšího rozvozu zásilky nebo osobního odběru na středisku společnosti Toptrans.

V případě způsobu platby „Bankovním převodem“ je lhůta 5, resp. 10 pracovních dnů počítána ode dne připsání platby na náš účet.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz