|

Věrnostní klub - TREND FAMILY

-10% na všeSpolečnost Limex ČR, s.r.o. působí na trhu již od roku 1997 a zastřešuje maloobchodní síť prodejen Koberce Trend.

Velmi si vážíme Vaší přízně, a proto jsme pro Vás připravili, ve snaze zkvalitnit služby stálým zákazníkům, klub TREND FAMILY. Tento klub nabízí informace o jednotlivých produktech a novinkách, dává možnost využívat aktuální akce a klubovou slevu. Stačí se jen stát členem klubu, ve kterém jsou podlahové krytiny a další produkty šité přesně na Vaši míru.

Věrnostní program je určen stálým i novým zákazníkům prodejen Koberce Trend. Tento bonusový program oceňuje a zvýhodňuje stávající zákazníky a zároveň oslovuje i novou skupinu zákazníků.

Jak se můžeme stát členem TREND FAMILY klubu?

Je to velmi jednoduché. Stačí jen v kterékoliv prodejně KOBERCE TREND nakoupit zboží v minimální hodnotě 2.200,- Kč a přímo na místě vyplnit přihlášku. Tím se stáváte členem TREND FAMILY klubu a získáte BONUS kartu, která Vám umožní na další nákupy využívat slevu -10% ve všech prodejnách sítě KOBERCE TREND v České republice a na Slovensku. Sleva se nevztahuje na akční a jinak slevněné zboží, mimo speciálnych akcí určených pro členy klubu TREND FAMILY. Slevu není možné uplatnit na e-shopu. Členem klubu se může stát každá fyzická osoba starší 18 let. Vyplněním a podpisem přihlášky souhlasí člen klubu TREND FAMILY s těmito podmínkami členství a prohlašuje, že se s nimi seznámil. Členství v klubu a užívaní karty je bezplatné.

Jaká je platnost karty?

Karta nabývá platnosti a člen může jejím prostřednictvím čerpat výhody členství klubu okamžikem jeho převzetí od společnosti Limex ČR, s.r.o. Karta je vystavena na člena klubu. Karta je přenosná a zůstáva majetkem společnosti Limex ČR.

Co mám dělat v případě změny bydliště nebo změny jména?

V případě změny adresy bydliště nebo jména oceníme, když nám tuto skutečnost co nejdříve oznámíte prostřednictvím pošty nebo internetu. Takto se vyhneme zbytečným nedorozuměním.

Co mám dělat v případě ztráty nebo odcizení bonusové karty?

Pokud majitel kartu ztratí nebo je mu odcizená, vyplní žádost o vystavení nové karty v kterékoliv prodejně KOBERCE TREND. Nová karta bude zaslána poštou na adresu držitele karty v nejkratším možném termínu.

Co mám dělat, když už nemám zájem být členem klubu TREND FAMILY?

Člen klubu může svoje členství kdykoliv zrušit vrácením karty vydavateli, a to osobně v kterékoliv prodejně KOBERCE TREND nebo formou doporučeného dopisu na adresu: Limex ČR, s.r.o., Drašarova 155/11, 266 01 Beroun.

Členství v klubu končí automaticky ke dni, kdy byla karta vrácená nebo doručená poštou na výše uvedenou adresu.

Nebudou moje osobní údaje zneužity nebo použity na jiné účely?

Společnost Limex ČR, s.r.o. si uvědomuje citlivost získaných informací, proto se zavazuje zacházet s poskytnutými osobními údaji čestně, s dobrým úmyslem a ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobnich údajů ve znění nejnovějších předpisů.

Ochrana osobních údajů

Společnost Limex ČR, s.r.o., Vídeňská 744/2, 140 00 Praha 4, zapsaná v obchodním rejstříku: Městský soud v Praze , oddíl C , vložka 96723 prohlašuje, že s osobními údaji členů TREND FAMILY klubu bude po celou dobu trvaní jejich členství nakládat ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobnich údajů ve znění nejnovějších předpisů. Každý člen TREND FAMILY klubu dává svým podpisem souhlas se zařazením všech poskytnutých osobních údajů na přihlášce (jméno, příjmení, adresu, email, telefon a rok narození) a také údajů získaných používáním klubových karet TREND FAMILY klubu do databáze, který je veden společností Limex ČR, s.r.o. a jejich využitím na marketingové účely. Poskytnutí údajů každým členem TREND FAMILY klubu je dobrovolné. Každý člen TREND FAMILY dává svým podpisem také souhlas společnosti Limex ČR, s.r.o. posílat poštou (případně i emailem nebo sms, podle vlastního výběru člena klubu) informace o své nabídce zboží, akcích a soutěžích, o kterých jsme přesvědčeni, že svým obsahem zaujme členy TREND FAMILY klubu. Tento souhlas je platný v období trvaní TREND FAMILY klubu a je možné ho kdykoliv písemně odvolat. Odvoláním souhlasu na využití osobních údajů nebo ukončením činnosti TREND FAMILY klubu společnost Limex ČR, s.r.o. zaručuje, že osobní údaje zákazníků budou řádně likvidovány v souladu s platnými předpisy. Za projevení dobré vůle budeme považovat, když každý člen TREND FAMILY klubu při změně svých osobních údajů (korespondenční adresy, jména, apod.) takovou změnu nahlásí buď poštou na naši adresu, která je uvedená v úvodu tohoto textu, nebo emailem na info@limex.cz. Změna obchodních podmínek

Společnost Limex ČR, s.r.o. je oprávněná změnit podmínky klubu TREND FAMILY jednostranně, přičemž změny budou členům klubu oznámeny prostřednictvím stránek www.kobercetrend.cz. Změna podmínek členství v klubu je účinná dnem, který je jako datum účinnosti uvedený v nových podmínkách členství.

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x