|

Služby

PORADENSTVÍ, INTERIÉROVÝ DESIGN

Na prodejnách vám naši vyškolení zaměstnanci odborně poradí s výběrem podlahové krytiny, vhodnou barvou, pokládkou, výběrem doplňků i správnou údržbou.  Zajistit můžeme také návrh celého interiéru.

konzultace
 
obsivani

ŘEZÁNÍ NA MÍRU A OBŠÍVÁNÍ

Vybranou krytinu pro Vás upravíme na požadovaný rozměr.

Koberec po úpravě na požadovaný rozměr na vybraných prodejnách rádi obšijeme.

 

DOPRAVA A MANIPULACE

Na prodejnách je možné domluvit dopravu zboží zakoupeného na našich prodejnách.

Pokud si objednáte i profi pokládku podlahy pracovníky naší společnosti, je zboží doručeno přímo až na místo určení, zákazník pouze zpřístupní prostory. Nemusíte řešit dopravu, vynesení zboží ani stěhování!

doprava
 
pokladka

PROFI POKLÁDKA

Zboží je položeno v případě potřeby na námi předem upravený podklad, zajišťujeme i stěhování nábytku. Součástí pokládky je montáž doplňků, jako jsou přechodové lišty, sokly apod. Jedná se o komplexní službu na klíč!

Profi pokládkou získáte záruku 2 roky na pokládku krytiny. Vše bez starostí!

 

Zde najdete více informací o profi pokládce, naše reference nebo si prohlédněte fotografie.

 

 

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x