|

Prohlášení o přístupnosti

Internetové stránky www.koberce-trend.cz jsou tvořené se snahou o dosáhnutí maximální přístupnosti svého obsahu. Splňují všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), novely zákona č 365/2000 Sb i WCAG 1.0.

Všechny texty jsou definované v relativních jednotkách a je možné je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

HTML dokumenty jsou tvořené strukturálním XHTML 1.0 Strict. K vizuální prezentaci potom používá kaskádových stylů (CSS). Kaskádové styly je možné vypnout pomocí odkazu Vypnout CSS (styly je možné potom opět zapnout). Tato funkčnost vyžaduje povolené cookies v prohlížeči.

Pro nejdůležitější navigační prvky tohto webu jsou použité nasledující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] - prohlášení o přístupnosti
[alt + 1] - úvodní strana
[alt + 2] - kontaktní informace
[alt + 5] - mapa serveru


Celá prezentace je postavená na robustním publikačním systému Moje redakce © s použitím modulu Můj obchod ©, který pro vás dodává Anawe (www.anawe.cz - užitečný web pro vás).

Jestliže najdete na těchto stránkách cokoliv, co by podle vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás, prosím, uděláme kroky na odstranění těchto nedostatků.

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x