|

Prodavač/ka Cheb

Jsme stabilní a prosperující společnost s 20 ti letou tradicí. Působíme na českém i slovenském trhu a stále se rozvíjíme. Hledáme do svého týmu pozitivně naladěné lidi, zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích a jsme „jedna rodina“.

 

Máte obchodního ducha?

Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který postoupí po cíleném koučování na pozici

Odborný poradce – umožníme Vám osvojit si všechny odborné znalosti a dovednosti při aktivním vedení prodejního rozhovoru se zákazníkem.

 

Požadujeme:

- pozitivní vztah k zákazníkům

- spolehlivost a příjemné vystupování

- ochotu pracovat a učit se

- praxe v obchodě

- bezúhonnost

- fyzickou zdatnost

- uživatelskou znalost práce na PC

 

Nabízíme

- lidský přístup

- zaškolení a stálou podporu

- stát se součástí úspěšného kolektivu

- stabilní pracovní prostředí

- individuální finanční ohodnocení (na základě měsíčních a ročních výsledků)

- měsíční motivační odměny, měsíční a čtvrtletní prémie při splnění cíle

- možnost vzdělávání, seberealizace a karierního postupu

 

Zaměstnanecké benefity:

stravenky l navýšení dovolené pro stálé zaměstnance l účast na různých firemních akcích l zaměstnanecká sleva na náš sortiment l krátkodobé a dlouhodobé motivační soutěže l zázemí stabilní a prosperující firmy

 

Požadované vzdělání: středoškolské a vysokoškolské

 

Pracovní úvazek: plný úvazek

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií, který zašlete na emailovou adresu vladimir.benes@kobercetrend.cz, do předmětu zprávy uvádějte Odborný poradce a město, ve kterém máte zájem pracovat.

Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, nebyl/a jste do výběrového řízení zařazen/a a vaše osobní údaje nebudou dále zpracovány.

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x