Požadovaný text nenalezen. Koberce Trend - koberce-trend.cz
Traffic
Vinyl-20%
vyprodej
Travní koberec -33%
Primavera
PVC Cosmolike
vyprodej60

Pusťte domů novou energii 1.4.2019

Jaro je tady, pusťte novou energii i k sobě domů. A můžete začít od podlahy :-)

Máme pro vás jarní novinky :-) Smyčkový metrážový koberec Traffic v přírodních barvách za 299,-Kč/m2. Vinylové podlahy pro lepení jsou nyní za akční cenu, se slevou 20%, od 399,-Kč/m2. Různé druhy travních koberců v šíři 2m a 4m jsou se slevou 33%, od 79,-Kč/m2. Velký výběr metrážových koberců a PVC v mnoha provedeních, barvách i vzorech je samozřejmostí, vybírat můžete také na e-shopu z pohodlí domova.

Je jednoduché jarní změnu rychle začít s novým barevným kobercem :-) Ve výprodeji na prodejnách i e-shopu máme nové vzory kusovek se slevou až 60%.

Pusťte novou energii i k sobě domů

Změna otevírací doby na prodejně Šumperk 29.3.2019

Vážení zákazníci, od 1.4. je na prodejně v Šumperku nová otevírací doba : po – pá 8 -17h, so 8 -12h. Těšíme se na vás v nově zrekonstruovaných prostorách :-)

Prodejna Šumperk

Změna otevírací doby na prodejně Olomouc 29.3.2019

Vážení zákazníci, od 1.4.2019 je na prodejně v Olomouci nová otevírací doba: po – pá 9 -18h, so 8 -12h.

Olomouc

DÁRKOVÉ ŠEKY 4.3.2019

Na všech našich prodejnách můžete zakoupit dárkové šeky v hodnotě 2.500,-Kč s platností půl roku. 

Pokud budete potřebovat šek na jinou částku, po dohodě vystavíme šek na částku dle vašeho přání s platností 6 měsíců pro kamenné prodejny nebo e-shop. Navštivte naše prodejny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

DÁRKOVÉ ŠEKY
Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x