zpět na seznam

Vinyl od 399 Kč!

Vinyl od 399,-/m

Vážení klienti,

od 1. srpna do konce prázdnin jsme pro Vás připravili slevy napříč celým sortimentem, např. vinylové podlahy již od 399 Kč! 

Vybrat si můžete také luxusní smyčkový koberec již od 299,-Kč/m2 nebo dětský koberec od 209,-Kč/m2. Zlevnili jsme pro Vás i luxusní PVC, které u nás koupíte od 255,-Kč/m2! Samozřejmostí je u nás široký výběr kusových koberců nebo různých doplňků.

Přijďte do kamenných prodejen KOBERCE TREND nebo navštivte náš e-shop a vyberte si z bohaté nabídky metrážových nebo kusových koberců, vinylu nebo PVC.

Spokojený nákup přeje tým Koberce Trend

1.8.2019

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x