zpět na seznam

Rohožky s vlastním motivem

Rohožky s vlatním motivem

Patříte mezi lidi, kteří neodolají novinkám a mají rádi nevšední věci kolem sebe? Pak jsou rohožky LOGOMAT stvořené přímo pro Vás! Stačí jen dorazit do některé z našich 45 prodejen a objednat si originální kousek přesně podle Vašeho gusta.

 

Rohožky s gumovým podkladem a lemem od nizozemského výrobce se hodí jak do vnitřních tak i vnějších prostor. Jsou velice odolné - vůči vodě, chladu i horku a ani při teplotách od -20 do +55 stupňů Celsia se guma neláme. Z Vaší fotografie dokážeme na rohožce zobrazit až 6 barev dle systému RAL a k dispozici jsou různé rozměry. Jediná nevýhoda těchto rohožek je, že si na ně budete muset počkat cca 6 týdnů, ale dlouhou čekací dobu Vám pak jistě vynahradí originální kousek před Vaším prahem.

26.7.2019
LOGOMAT LOGOMAT1

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x