zpět na seznam

Pusťte domů novou energii

Pusťte novou energii i k sobě domů

Jaro se blíží, pusťte novou energii i k sobě domů. A můžete začít od podlahy :-)

PVC s filcem se vzorem dřeva v šíři 3m a 4m je v březnu od 275,-Kč / m2. Luxusní vinylové podlahy jsou nyní se slevou 20%, od 869,-Kč/m2. Různé druhy travních koberců v šíři 2m a 4m jsou se slevou 25%, od 89,-Kč/m2. Velký výběr metrážových koberců v mnoha provedeních i barvách je samozřejmostí, vybírat můžete také na e-shopu z pohodlí domova.

Je jednoduché jarní změnu rychle začít s novým barevným kobercem, ve výprodeji na prodejnách i e-shopu máme nové vzory kusovek se slevou až 60%.

1.3.2019

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x