|

Benefity

Poradenství od specialistů

Všichni zaměstnanci KOBERCE TREND absolvují pravidelná školení ke všem našim produktům. V rámci školení jsou neustále informováni o nejnovějších trendech v podlahových krytinách. Stále přinášíme novinky a modní trendy na náš trh. Kdykoliv si můžete přijít pro radu od našich specialistů na podlahové krytiny, kteří Vám pomohou s vhodným výběrem výrobku a řešením na míru.

Nejlevnější pro každého

Našich zákazníků si velice vážíme a proto se snažíme na prodejnách prodávat kvalitní zboží a co možná nejnižší ceny, tak aby se k nám rádi vraceli. Spokojenost zákazníků je nejvyšší prioritou značky KOBERCE TREND. Z toho vyplývá naše snaha o Vaši spokojenost s volbou, kvalitou, servisem a samozřejmě cenou.

Podlahové krytiny pro každý rozpočet

Značka KOBERCE TREND nabízí širokou škálu koberců, kusových koberců, laminátových podlah, běhounů a dalších podlahových krytin ve všech cenových relacích, tak aby to vyhovovalo Vašim potřebám. Pro naše zákazníky připravujeme věrnostní program s možností nákupů za ještě výhodnější ceny, jedná se o program TREND FAMILY. Tento program umožňuje nejen čerpání speciálních slev, ale i jiných výhod.

Koupit dnes a vzít hned (Cash and Carry)

Podlahové krytiny na prodejně si můžete po zaplacení ihned odnést. Prodejny KOBERCE TREND mají přímo k odběru velké množství koberců, PVC, laminátových podlah a běhounů ihned k odběru na prodejně. Naše výrobky na Vás čekají přímo v prodejních prostorách.

Více než 17 let zkušeností

Na trhu pro Vás působíme již 17 let. Prodejny KOBERCE TREND jsou s těmito zkušenostmi již profesionály v oblasti podlahových krytin, na které se můžete spolehnout. Prodejny KOBERCE TREND naleznete na více než 82 místech ve střední Evropě.

Nejnovější trendy v podlahových krytinách

Kromě tradičních klasických podlahových krytin Vám nabízíme cenově dostupné nejnovější trendy. Především koberce a kusové Koberce v modních barvách a s módními vzory. Tento a v letech dalších chceme být leadrem v módních trendech a širokou škálu barev a vzorů dale rozšiřovat a přizpůsobovat požadavkům Vás zákazníků.

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x