|

Luxusní zboží

 

satino

SATINO

Kolekce Satino reprezentuje vysoce kvalitní koberce, které stojí pro luxus a půvab. Kolekce nabízí elegantní škálu béžových odstínů, syté teplé barvy, pastelové tóny a v neposlední řadě i odstíny šedé. Hladké lesklé vlákno má vlastnost odrážet sluneční paprsky mnoha směry, čímž prosvětlí a lichotí každému prostoru. Objevte velkou škálu barev a nechte se okouzlit ohromným komfortem, který tato kolekce přináší. Přesvědčí vás hedvábně měkký povrch, kterému jednoduše neodoláte.

   

KOBERCE TREND EXCLUSIVE

Beufort
   
PVC

PVC TREND EXCLUSIVE

Luxusní jako dřevěná podlaha a zároveň skvěle udržovatelné. Naše excluzivní PVC je pro každého, kdo si chce užívat bezstarostný luxus. Široká paleta barev ze které si vybere každý, vám pomůže prosvětlit místnost nebo naopak podpořit teplo domova. Kolekce vyniká krásným designem, lehkou údržbou a Vysokou kvalitou. Dopřejte si přepychový komfort s Trend Exclusive kolekcí!

   

LOVE VINTAGE

Vintage desing není běžný a proto je tak mimořádný. Kolekce Love Vintage je velmi rozmanitá a proto v ní lehce najdete nový oblíbený kousek pro vaše bydlení. Osloví vás stylové barevné variance od retro motivů až po lehce plynoucí květinové vzory. Moderně přejaté motivy z minulosti upoutají nejen váš zrak a dodají vašemu interiéru ten správný šmrnc.

Vintage
   
edel

EDEL

Textilní podlahové krytiny značky Edel Group se neustále inspirují novými trendy a čerpají z námětů přírody a spolupráce s holandskými návrháři. Stejně jako na praktičnost je kladen velký důraz na komfort a kvalitu výrobků. Koberce Edel se vyznačují vysokou hustotou a měkkostí vlákna, které dokonale zútulní váš domov a vnesou do něj nádech a přepychu. Luxusní vzhled rozzáří každou místnost a sofistikované barvy inspirované přírodou vytvoří jedinečnou atmosféru tepla. Inspirijte se i vy a vytvořte si domov podle vašich představ.

 

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.