Požadovaný text nenalezen. Koberce Trend - koberce-trend.cz
smyčkový koberec -41%
Bytové PVC
Zátěžový koberec
Výprodej kusovek až mínus 60%
Koberec s tištěným vzorem
smyčkový koberec
Výprodej kusovek až mínus 60%

Vinylové kusovky 15.3.2018

Máme pro Vás novinku! Na prodejně Praha 4 jsme pro Vás nově připravili stylové vinylové kusové koberce, které jsou zhotoveny individuálně na Vámi požadovaný rozměr. Jsou skvělým módním doplňkem a dají se kombinovat se dřevem i dlažbou. Zároveň jsou velmi praktické a hodí se také do koupelny, či kuchyně. Adresu a otevírací dobu pražské prodejny najdete zde.

pvc kusovka

Březnová nabídka 1.3.2018

Smyčkový koberec Derby a Cosy v přírodních barvách, podklad filc, šíře 4m, máme v březnu se slevou 41%, za 139,-Kč/m2. Metrážové koberce s potiskem a zátěžové koberce máme od 99,-Kč/m2, bytové PVC od 149,-Kč/m2.

A také jsme rozšířili výprodej kusovek, nyní nové vzory se slevou až 60% na prodejnách i e-shopu !

Je teď ten pravý čas na přípravu na jaro, tak pro členy Trend Family máme slevu 20% na všechny travní koberce na prodejnách. Přijďte se podívat.

Březnová nabídka

Nová otevírací doba: Beroun, Cheb, Mariánské Lázně 31.1.2018

Od 1.2.2018 bude na prodejnách Beroun, Cheb a Mariánské Lázně platná nová otevírací doba: po-pá: 8-17 hod; so: 8-12 hod.

otevírací doba

Profesionální čistící prostředky v našem sortimentu 2.1.2018

Zařadili jsme sortimentu profesionální čistící prostředky Dr.Schutz, které jsou určeny na veškeré podlahové krytiny - koberce, PVC, lamináty i vinyl. Poradí si s takovými nečistotami, jako jsou skvrny od červeného vína, kávy, asfaltu, šmouhy od gumových podrážek, nalepené žvýkačky, zbytky lepidel a tak podobně. Přípravky nabízíme jak koncentráty, tak jako sprej k okamžitému rychlému použití.

profesionální čistící prostředky
Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.