Požadovaný text nenalezen. Koberce Trend - koberce-trend.cz
Výprodej -60%
Letní soutěž
vinyl
luxusní koberce
Kusové koberce
Zbytkové koberce a PVC
Po stopách koberců
smyčkové koberce
bytové koberce
PVC

Mínus 20% na travní koberce FUN Grass 9.8.2017

Nebaví Vás sekání zahrady a neustálá starost o to, aby Vaše tráva byla krásně zelená? Máme ideální řešení! Travní koberce FUN Grass nyní s 20% slevou na všech prodejnách Koberce Trend.
 

Mínus 20% na travní koberce FUN Grass

Lepidla Bralep a Selena za akční ceny! 2.8.2017

Všem kutilům pozor! Nyní sleva 10% na všechny lepidla značek Bralep a Selena. Pro naše Trend Family členy dokonce skvělých -20%. Navštivte naše prodejny a my Vám poradíme, jaké lepidlo je ideální pro Vaše účely. 

Bralep

Letní výprodej až MÍNUS 60% 1.8.2017

Nyní větší slevy na vybrané zboží v našich kamenných prodejnách a na e-shopu! Až -60% na metráž, kusovky, PVC, vinyl a zbytkové koberce a PVC.

Přijďte si pro letní inspiraci a dopřejte svému domovu osvěžující změnu!

 

Letní výprodej až MÍNUS 60%

Polední pauza na prodejnách 26.7.2017

Z důvodu polední pauzy v době od 12 do 13 hod. mohou být prodejny uzavřeny. Pokud se chystáte navštívit prodejnu v tomto čase, předem se prosím telefonicky informujte na konkrétní prodejně, zda v době polední pauzy budou prodavači přítomni. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné nákupy. 

 

 

Polední pauza
Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.