Požadovaný text nenalezen. Koberce Trend - koberce-trend.cz
Výprodej50
PURE CLICK
Letní výtvarná soutěž pro děti
Kusovky od 279
pokládky
DEN BRAVEN
20let
Travní koberec

PURE CLICK - nová kolekce vinylových podlah14.7.2016

PURE CLICK - nová kolekce vinylových podlah

Tato nová kolekce kombinuje všechny již známé klady vinylových podlah - jedinečný a přirozený vzhled, odolnost proti poškození a poškrábání, díky silnější nášlapné a PUR vrstvě, voděodolnost, tepelnou izolaci, recyklovatelnost, delší životnost a snadnou údržbu. Nově nabízí revoluční čtyř stranný zaklikávací systém Dream Click, který umožňuje skládání vinylových dílců do mnoha vzorů, jednodušší pokládku. Dvě varianty pro různé zátěže podlah - provedení  40  je vhodné do všech místností v bytových a středně komerčních prostorách (zátěž 32) a provedení  55  je vhodné do všech místností v bytových a komerčních prostorách (zátěž 33).

Akce na měsíc červenec1.7.2016

Výprodej až -50%

Velký výprodej až -50% v plném proudu! Sleva až 50% na mnoho druhů zboží. Za akční ceny na prodejnách najdete koberce v metráži i kusovky v různých provedeních, barvách a vzorech, PVC, vinylové a laminátové podlahy, travní koberce i rohožky. Leták si můžete prohlédnout zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

Využít můžete také PROFI pokládkou našimi vyškolenými zaměstnanci.

Koberce Trend jsou tento rok na trhu už 20let, za tu dobu jsme prodali 40.000km metrážových koberců a PVC - dost na to, abychom položili podlahu na rovníku kolem zeměkoule :-) 

Letní výtvarná soutěž pro děti - 20let na trhu, 20% sleva15.6.2016

Letní výtvarná soutěž pro děti

Letos slavíme 20let! Připravili jsme letní výtvarnou soutěž pro děti - nakreslete nám obrázek na téma oslava nebo narozeninový dort, přineste ho na prodejnu KOBERCE TREND a dostanete slevu 20% na nákup. Navíc můžete na každé prodejně vyhrát kusovku dle vašeho výběru. Více informací k soutěži najdete zde. Těšíme se na vaše obrázky :-)

AKCE LÉTO 2016 PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ZÁJMOVÁ SDRUŽENÍ PRO DĚTI24.5.2016

AKCE LÉTO 2016 PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ZÁJMOVÁ SDRUŽENÍ PRO DĚTI

Opět pro vás máme akci na léto : PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ZÁJMOVÁ SDRUŽENÍ PRO DĚTI na dětské a zátěžové koberce, PVC a zajištění pokládky! Více informací najdete zde.

Zvolte stranu: 1-4 | 5-8 | 9-9