Výherci letní soutěže pro děti

Výherci letní soutěže pro děti

Výherci soutěže „Navrhněte si svůj koberec“  

 

Níže jsou uvedeni výherce soutěže „Navrhněte si svůj koberec“  pro jednotlivé oblasti.

Všichni výherci byli kontaktováni emailem nebo telefonicky. Gratulujeme.

 

Prodejna Výherce Věk adresa
Beroun Nela Štěpánková 7 Černín
Blansko Nikola Vybíhalová 8 Suchdol
Bohumín Filip Urbanczik 10 Bohumín
Brno - Žabovřesky Přemek Jemelík 14 Brno
Frýdek Místek nezúčastnil se žádný soutěžící    
Havířov Molly Třaslínová 3 Havířov
Havlíčkův Brod nezúčastnil se žádný soutěžící    
Hodonín nezúčastnil se žádný soutěžící    
Cheb nezúčastnil se žádný soutěžící    
Chomutov Anička Steffelová 4 Louny
Jablonec n. Nisou Viktorie Gregorová 13 Jablonec nad Nisou
Jihlava nezúčastnil se žádný soutěžící    
Jindřichův Hradec nezúčastnil se žádný soutěžící    
Kladno Zuzana Dianová      8 Kladno
Klatovy Tereza Poupová 4 Nýrsko
Kopřivnice Eliška Bajerová   13 Kopřivnice
Krnov Vojta Tomaszek 9 Býkov
Kroměříž Patrik Maxián 3 Holešov
Kyjov Tomáš Ticháček 8 Skoronice
Mariánské Lázně nezúčastnil se žádný soutěžící    
Mladá Boleslav Kateřina Šelemberková 12 Mladá Boleslav
Nový Jičín Laura Hálková 6 Kunín
Nymburk Marie Švíková 9 Sadská
Olomouc Kristína Tomková 4 V uličkách 4, Satotišky
Opava Josef Dvořák  7 Chlebičov
Ostrava - Poruba nezúčastnil se žádný soutěžící    
Pelhřimov Marek Plášil   7 Pelhřimov
Písek nezúčastnil se žádný soutěžící    
Praha 4 Jan Včeliš   Praha 4
Praha 9 Sebastian Slavík 9 Struhařov
Příbram David Plechinger 4 Dobříš
Rakovník Valentýna Cafourková  6 Rakovník
Rokycany nezúčastnil se žádný soutěžící    
Roudnice n. Labem Jan Schneider 6 Roudnice nad Labem
Sokolov nezúčastnil se žádný soutěžící    
Staré Město Martin Černý 10 Kroměříž
Svitavy Benedikt Švec 7 Javorník, Svitavy
Šumperk Daniela Náplavová 9 Šumperk
Teplice nezúčastnil se žádný soutěžící    
Trutnov Marek Vinkler  4 Trutnov
Třebíč Lenka Stuchlíková 11 Okříšky
Turnov Adam Fibrich 4 Turnov
Uherský Brod Krtistína Lekešová 4 Uherský Brod
Veselí nad Moravou Viktorie Antošová 10 Milotice
Vlašim Tereza Pytlíková 13 Vlašim
Vrchlabí Martin Hubař   Vrchlabí
Žďár nad Sázavou Daniel Pojmon 6 Nížkov

 

Další soutěž plánujeme přibližně na polovinu října, sledujte náš fb profil.

 

 

 
 
 
Zobrazit info