|

PVC s klasickým vzorem a výherci dětské letní soutěže

Děkujeme za vaše hlasy, přednost u vás doma dáváte klasice – vzoru dřeva. Tyto vzory - PVC TECHNO SAFE, MIAMI, EMOTIONS a ULTIMATE OAK jsou v říjnu na e-shopu za akční cenu, se slevou 20%.

Výhercem poukazu je pan Radek Mokrý, výherce jsme kontaktovali emailem. Poukaz v hodnotě 500,-Kč můžete využít na nákup na eshop.kobercetrend.cz do 30.12.2016.  Na další soutěž se můžete těšit v polovině října.

 

Výherci letní výtvarné soutěže „Narozeninová oslava“

Děkujeme za všechny obrázky, dorty a přání k našemu 20.výročí. Výherci pro jednotlivé prodejny jsou uvedeni v tabulce. Výhra, poukaz na kusový koberec podle vlastního výběru v hodnotě 499,-Kč je platná do konce roku 2016. Všichni výherci byli kontaktováni emailem nebo telefonicky. Gratulujeme.

 

 

 

 
 
Hlasovat bylo možné do 1.10.2016 1:00:00.
koberce-trend.cz - Koberce Trend

Hlasů: 21

koberce-trend.cz - Koberce Trend

Hlasů: 39

  
 
Zobrazit info

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.