Akční nabídka kamenných prodejen, e-shopu i našich služeb

AKČNÍ NABÍDKA

Akce na měsíc srpen1.8.2016

Výprodej až -60%

V srpnu pro vás máme ještě větší slevy! Na prodejnách i e-shopu najdete velký výběr kusových koberců se slevou až 60%. Sleva až 50% je na vybrané druhy metrážových koberců, běhounů a PVC. Na vybrané druhy vinylových podlah dostanete slevu 20%. Dále máme nově v nabídce moderní designové PVC od 229,-Kč / m2 a metrážový koberec s potiskem od 199,-Kč/m2. Leták si můžete prohlédnout zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

Využít můžete také PROFI pokládkou našimi vyškolenými zaměstnanci.

Akce pro členy Trend Family v srpnu1.8.2016

Nová kolekce schodových nášlapů

Po předložení Trend Family kartičky dostanete slevu dalších 15% (sleva 10% na TF kartu + akční sleva 15%) na celou novou kolekci schodových nášlapů. Nášlapy jsou rozměru 25x65cm v několika barvách a kvalitách, obšité a se samolepící páskou na připevnění ke schodům.

TRENDY PRODUKT MĚSÍCE SRPNA jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY1.8.2016

TRENDY PRODUKT MĚSÍCE jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY

TRENDY PRODUKT MĚSÍCE jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, dostanete je SE SLEVOU 10%. Stane se vám, že po rodinné návštěvě nebo divoké oslavě či dětské honičce se objeví na koberci pár skvrn navíc? S profesionálními čisticími prostředky je jich zbavíte snadno a bez následků :-) Více se o čistících prostředcích v nabídce dozvíte zde.

 

Široká nabídka kvalitních doplňků26.4.2016

Lepidla Mamut

Lepidla Den Braven Mamut - odolná vlhku, vodě a povětrnostním vlivům, jsou trvale pružná. Najdete také na našich prodejnách.

 

DÁRKOVÉ ŠEKY1.2.2016

DÁRKOVÉ ŠEKY

Na všech našich prodejnách můžete zakoupit dárkové šeky v hodnotě 2.500,-Kč s platností do 31.12.2016. 

Pokud budete potřebovat šek na jinou částku, po dohodě vystavíme šek na částku dle vašeho přání s platností 6 měsíců pro kamenné prodejny nebo e-shop. Navštivte naše prodejny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

STAR WARS a MIMONI u vás doma?15.12.2015

STAR WARS a MIMONI u vás doma?

Pro malé i velké jsme rozšířili nabídku našeho e-shopu o nové kusovky s motivy STAR WARSMIMONI . Pozvěte si domů své oblíbené hrdiny.

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC9.10.2015

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC

Rozšířili jsme nabídku našeho e-shopu, nově na něm najde i metrážové koberce a PVC. Každý týden pro vás připravujeme akci na vybraný druh zboží. Klikněte a inspirujte se! 

Matrace, koupelnové předložky a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu26.4.2015

Matrace a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu

Na našem e-shopu nyní můžete koupit i vybrané matrace. Více o tom, jak správně vybrat matraci se dočtete zde.

Také tam najdete koupelnové předložky a protiskluzové podložky.

Rozšířili jsme nabídku kusovek pro děti, najdete na nich motivy z kreslených pohádek, jsou mezi nimi i vaši oblíbení hrdinové? Celou novou kolekci si můžete prohlédnout zde.

 

S pokládkou ušetříte25.4.2015

S pokládkou ušetříte

Dodání a pokládku nechte na nás!

Chcete hezkou podlahu bez starostí a levněji? Využijte profesionální pokládku se zárukou na 2 roky , kterou poskytují naši vyškolení podlaháři. Při využití komplexních služeb naší společnosti, jak zakoupení podlahové krytiny, tak i pokládky podle zákona poskytujeme pouze 15% DPH na celou zakázku. A zaměření máte zdarma! Stačí si na některé z našich prodejen vybrat krytinu a o vše ostatní se postaráme my. Pro podrobnějsí informace kontaktujte naše profesionály.