Akční nabídka kamenných prodejen, e-shopu i našich služeb

AKČNÍ NABÍDKA

DÁRKOVÉ ŠEKY1.10.2016

DÁRKOVÉ ŠEKY

Na všech našich prodejnách můžete zakoupit dárkové šeky v hodnotě 2.500,-Kč s platností do 30.06.2017. 

Pokud budete potřebovat šek na jinou částku, po dohodě vystavíme šek na částku dle vašeho přání s platností 6 měsíců pro kamenné prodejny nebo e-shop. Navštivte naše prodejny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Akce pro členy TF na říjen - sleva 25% na kusovky30.9.2016

Akce pro členy TF na říjen - sleva 25% na kusovky

Členové Trend Family dostanou na kamenných prodejnách v říjnu slevu 25% na všechny nezlevněné kusovky po předložení členské karty. Na všech prodejnách je už nová kolekce, tak je z čeho vybírat.

Akce na měsíc říjen30.9.2016

Akce na měsíc říjen

Vážení zákazníci, v akční nabídce na říjen je se slevou 28% luxusní PVC Fusion Rustic Oak za 179,-Kč/m2. Za akční cenu máme také zátěžové PVC SUPERB i v šíři 5m, od 369,-Kč/m2 (podklad filc). Exkluzivně na našich prodejnách najdete moderní bytové koberce s potiskem Funky a Quimby od 199,-Kč/m2 (podklad filc, šířka 4m).  Smyčkový bytový koberec Torpedo je v září od 119,-Kč/m2 (podklad AB, šíře 4m) a luxusní střižený koberec Alpha a Tango je za 259,-Kč/m2 (podklad filc, šíře 4m a 5m). Na prodejnách pro vás dále rozšiřujeme sortiment, můžete si vybrat z nových vzorů rohožek a doplňků. V e-shopu jsme rozšířili výběr klasických kusovek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Využít můžete také PROFI pokládkou našimi vyškolenými zaměstnanci.

TRENDY PRODUKT MĚSÍCE ŘÍJNA jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY30.9.2016

TRENDY PRODUKT MĚSÍCE jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY

TRENDY PRODUKT MĚSÍCE jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, dostanete je SE SLEVOU 10%. Stane se vám, že po rodinné návštěvě nebo divoké oslavě či dětské honičce se objeví na koberci pár skvrn navíc? S profesionálními čisticími prostředky je jich zbavíte snadno a bez následků :-) Více se o čistících prostředcích v nabídce dozvíte zde.

 

Akce pro členy Trend Family v srpnu1.8.2016

Nová kolekce schodových nášlapů

Po předložení Trend Family kartičky dostanete slevu dalších 15% (sleva 10% na TF kartu + akční sleva 15%) na celou novou kolekci schodových nášlapů. Nášlapy jsou rozměru 25x65cm v několika barvách a kvalitách, obšité a se samolepící páskou na připevnění ke schodům.

Široká nabídka kvalitních doplňků26.4.2016

Lepidla Mamut

Lepidla Den Braven Mamut - odolná vlhku, vodě a povětrnostním vlivům, jsou trvale pružná. Najdete také na našich prodejnách.

 

STAR WARS a MIMONI u vás doma?15.12.2015

STAR WARS a MIMONI u vás doma?

Pro malé i velké jsme rozšířili nabídku našeho e-shopu o nové kusovky s motivy STAR WARSMIMONI . Pozvěte si domů své oblíbené hrdiny.

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC9.10.2015

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC

Rozšířili jsme nabídku našeho e-shopu, nově na něm najde i metrážové koberce a PVC. Každý týden pro vás připravujeme akci na vybraný druh zboží. Klikněte a inspirujte se! 

Matrace, koupelnové předložky a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu26.4.2015

Matrace a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu

Na našem e-shopu nyní můžete koupit i vybrané matrace. Více o tom, jak správně vybrat matraci se dočtete zde.

Také tam najdete koupelnové předložky a protiskluzové podložky.

Rozšířili jsme nabídku kusovek pro děti, najdete na nich motivy z kreslených pohádek, jsou mezi nimi i vaši oblíbení hrdinové? Celou novou kolekci si můžete prohlédnout zde.

 

S pokládkou ušetříte25.4.2015

S pokládkou ušetříte

Dodání a pokládku nechte na nás!

Chcete hezkou podlahu bez starostí a levněji? Využijte profesionální pokládku se zárukou na 2 roky , kterou poskytují naši vyškolení podlaháři. Při využití komplexních služeb naší společnosti, jak zakoupení podlahové krytiny, tak i pokládky podle zákona poskytujeme pouze 15% DPH na celou zakázku. A zaměření máte zdarma! Stačí si na některé z našich prodejen vybrat krytinu a o vše ostatní se postaráme my. Pro podrobnějsí informace kontaktujte naše profesionály.