Akční nabídka kamenných prodejen, e-shopu i našich služeb

AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídka na prosinec1.12.2016

Akční nabídka na prosinec

Vážení zákazníci, i letos jsme pro vás připravili adventní kalendář, sledujte každý den akční ceny a výhody.

Nově na prodejnách najdete zátěžové PVC City se vzorem broušený beton za 329,-Kč/m2 a moderní kusovky shaggy Rainbow a Expo od 1.290,-Kč/ks (120x170 cm) v různých rozměrech a barvách. V nabídce za akční cenu celý měsíc je bytový koberec Vivo od 179,-Kč/m2 (podklad filc, šíře 4 a 5m, vybrané barvy), smyčkový koberec Henley s plastickým vzorem se slevou 20%, od 199,-Kč/m2 (podklad filc, šíře 4m) a luxusní PVC se vzorem dlažby Majorie za 295,-Kč/m2. Využít můžete také PROFI pokládkou našimi vyškolenými zaměstnanci se zaměřením prostor zdarma.

Velký výběr kusovek v mnoha provedeních, rozměrech a barvách včetně dětských vzorů najdete na kamenných prodejnách i e-shopu. Přijďte se inspirovat.

Leták si můžete prohlédnout zde.

 

PRODUKT MĚSÍCE jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY se slevou 5%1.12.2016

PRODUKT MĚSÍCE jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY

Produktem měsíce v prosinci jsou ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, dostanete je SE SLEVOU 5%. Stane se vám, že po rodinné návštěvě nebo divoké oslavě či dětské honičce se objeví na koberci pár skvrn navíc? S profesionálními čisticími prostředky je jich zbavíte snadno a bez následků :-) Více se o čistících prostředcích v nabídce dozvíte zde.

 

DÁRKOVÉ ŠEKY1.10.2016

DÁRKOVÉ ŠEKY

Na všech našich prodejnách můžete zakoupit dárkové šeky v hodnotě 2.500,-Kč s platností do 30.06.2017. 

Pokud budete potřebovat šek na jinou částku, po dohodě vystavíme šek na částku dle vašeho přání s platností 6 měsíců pro kamenné prodejny nebo e-shop. Navštivte naše prodejny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Široká nabídka kvalitních doplňků26.4.2016

Lepidla Mamut

Lepidla Den Braven Mamut - odolná vlhku, vodě a povětrnostním vlivům, jsou trvale pružná. Najdete také na našich prodejnách.

 

STAR WARS a MIMONI u vás doma?15.12.2015

STAR WARS a MIMONI u vás doma?

Pro malé i velké jsme rozšířili nabídku našeho e-shopu o nové kusovky s motivy STAR WARSMIMONI . Pozvěte si domů své oblíbené hrdiny.

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC9.10.2015

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC

Rozšířili jsme nabídku našeho e-shopu, nově na něm najde i metrážové koberce a PVC. Každý týden pro vás připravujeme akci na vybraný druh zboží. Klikněte a inspirujte se! 

Matrace, koupelnové předložky a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu26.4.2015

Matrace a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu

Na našem e-shopu nyní můžete koupit i vybrané matrace. Více o tom, jak správně vybrat matraci se dočtete zde.

Také tam najdete koupelnové předložky a protiskluzové podložky.

Rozšířili jsme nabídku kusovek pro děti, najdete na nich motivy z kreslených pohádek, jsou mezi nimi i vaši oblíbení hrdinové? Celou novou kolekci si můžete prohlédnout zde.

 

S pokládkou ušetříte25.4.2015

S pokládkou ušetříte

Dodání a pokládku nechte na nás!

Chcete hezkou podlahu bez starostí a levněji? Využijte profesionální pokládku se zárukou na 2 roky , kterou poskytují naši vyškolení podlaháři. Při využití komplexních služeb naší společnosti, jak zakoupení podlahové krytiny, tak i pokládky podle zákona poskytujeme pouze 15% DPH na celou zakázku. A zaměření máte zdarma! Stačí si na některé z našich prodejen vybrat krytinu a o vše ostatní se postaráme my. Pro podrobnějsí informace kontaktujte naše profesionály.