Letní výtvarná soutěž pro děti 15.6.2017

V termínech od 15.6. do 15.9.2017 bude probíhat dětská soutěž na téma Milujeme rodinu.

Motivujte své nejmladší, ať jsou kreativní a namalují Vaši rodinu, jak si užíváte společné chvilky a co společně děláte nejraději! Ve hře je kusový koberec vlastního výběru a již při zapojení do soutěže se můžete těšit na 20% slevu na Váš nákup!

Do soutěže se zapojíte tak, že hotový výkres přinesete na jakoukoliv kamennou prodejnu Koberce trend v ČR i SK. Na konci soutěže bude na každé prodejně vybrán jeden výherní obrázek, a zákonný zástupce autora získá poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup kusového koberce. Celá pravidla najdete zde.

DĚTI DĚTEM

Po ukončení soutěže se budou obrázky dále dražit mezi zaměstnanci Koberce Trend a vydražené peníze poputují ve formě hraček do dětského oddělení Fakultní nemocnice v Motole, v Praze.

Budeme velmi rádi, pokud se do soutěže zapojíte a touto cestou nám pomůžete udělat dobrý skutek.

 

Letní výtvarná soutěž pro děti

Letní výprodej až MÍNUS 50% 14.6.2017

Od 15.6. uahajujeme v našich kamenných prodejnách a na e-shopu letní výprodej!

Až -50% na metráž, kusovky, PVC, vinyl a zbytkové koberce a PVC.

Přijďte si pro letní inspiraci a dopřejte svému domovu osvěžující změnu!

 

Letní výprodej až MÍNUS 50%

Vinylové podlahy nyní se slevou 21% 2.6.2017

Vinylové podlahy PURE CLICK nyní se slevou 21% pouze na kamenných prodejnách Koberce Trend. Z ceny 999,- Kč/m2 zlevněno na 789,- Kč/m2.

 

Vinylové podlahy se slevou 21%

Soutěž "Po stopách Koberců Trend" 30.5.2017

Vydejte se po stopách našich prodejen v České republice a na Slovensku a získejte až 60% slevu na celý sortiment! 

Stačí si jen vytisknout hrací kartu zde nebo si ji můžete vyzvednout na jedné z prodejen Koberce Trend a můžete vyrazit. Cílem je nasbírat co nejvíce razítek a už od 8 razítek se můžete těšit na 30% slevu. Na každé prodejně obdržíte jedno razítko, a čím více jich nasbíráte, tím větší slevu získáte.  

Soutěž se bude konat v termínech 1.6.2017 - 30.9.2017 a i po ukončení si budete moct vybrat výhru až do 15.10.2017.

Více informací ohledně pravidel soutěže a hrací kartu najdete zde.

 

Po Stopách Koberců Trendu

AKCE PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ZÁJMOVÁ SDRUŽENÍ PRO DĚTI 20.4.2017

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás speciální ceny PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ZÁJMOVÁ SDRUŽENÍ PRO DĚTI na dětské a zátěžové koberce, PVC a čistící zóny! Nabídka platí v období 1.5. až 31.8.2017. Více informací najdete zde. V případě zájmu kontaktujte naše prodejny.

AKCE PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ZÁJMOVÁ SDRUŽENÍ PRO DĚTI

DÁRKOVÉ ŠEKY 1.4.2017

Na všech našich prodejnách můžete zakoupit dárkové šeky v hodnotě 2.500,-Kč s platností do 31.12.2017. 

Pokud budete potřebovat šek na jinou částku, po dohodě vystavíme šek na částku dle vašeho přání s platností 6 měsíců pro kamenné prodejny nebo e-shop. Navštivte naše prodejny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

DÁRKOVÉ ŠEKY

Široká nabídka kvalitních doplňků 26.4.2016

Lepidla Den Braven Mamut - odolná vlhku, vodě a povětrnostním vlivům, jsou trvale pružná. Najdete také na našich prodejnách.

 

Lepidla Mamut

STAR WARS a MIMONI u vás doma? 15.12.2015

Pro malé i velké jsme rozšířili nabídku našeho e-shopu o nové kusovky s motivy STAR WARSMIMONI . Pozvěte si domů své oblíbené hrdiny.

STAR WARS a MIMONI u vás doma?

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC 9.10.2015

Rozšířili jsme nabídku našeho e-shopu, nově na něm najde i metrážové koberce a PVC. Každý týden pro vás připravujeme akci na vybraný druh zboží. Klikněte a inspirujte se! 

Nově na e-shopu metrážové koberce a PVC

Matrace, koupelnové předložky a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu 26.4.2015

Na našem e-shopu nyní můžete koupit i vybrané matrace. Více o tom, jak správně vybrat matraci se dočtete zde.

Také tam najdete koupelnové předložky a protiskluzové podložky.

Rozšířili jsme nabídku kusovek pro děti, najdete na nich motivy z kreslených pohádek, jsou mezi nimi i vaši oblíbení hrdinové? Celou novou kolekci si můžete prohlédnout zde.

 

Matrace a rozšířená nabídka dětských kusovek na e-shopu

S pokládkou ušetříte 25.4.2015

Dodání a pokládku nechte na nás!

Chcete hezkou podlahu bez starostí a levněji? Využijte profesionální pokládku se zárukou na 2 roky , kterou poskytují naši vyškolení podlaháři. Při využití komplexních služeb naší společnosti, jak zakoupení podlahové krytiny, tak i pokládky podle zákona poskytujeme pouze 15% DPH na celou zakázku. A zaměření máte zdarma! Stačí si na některé z našich prodejen vybrat krytinu a o vše ostatní se postaráme my. Pro podrobnějsí informace kontaktujte naše profesionály.

S pokládkou ušetříte

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.